Tragjike! Këngëtari i njohur vret veten me armë gjatë xhirimit të klipit

Publikuar tek: bota, më 09:44 24-03-2019 Tragjike! Këngëtari i njohur vret veten me armë gjatë xhirimit të klipit

Këngëtari i njohur amerikan Justin Carter ka vdekur pasi qëlloi veten me armë aksidentalisht gjatë xhirmit të një klipi.

35 vjeçari ka ndërruar jetë në apartamentin e tij në Huston të Teksasit, ku edhe po xhirohej klipi.

Nëna e Carter, Cindy McClellan, tha për Fox News se djali i saj po filmonte një video muzikore në Houston, Texas, të shtunën 'kur një armë në xhepin e tij u shkrep dhe e preku djalin tim në cep të syrit të tij'.

"Ai ishte një artist i mrekullueshëm", tha McClellan.

Carter ka lënë pas dy vajza të vogla, Dixie dhe Kaylee.

Sipas McClellan, Carter ishte gati për ta realizuar një turne në 10 shtete, pasi kishte përfunduar kohët e fundit marrëveshje me Triple Threat Management.

justin-carter-dead.jpg

justin-carter-facebook.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013098001480103
array(1) { ["section"]=> string(78) "tragjike-kengetari-i-njohur-vret-veten-me-arme-gjate-xhirimit-te-klipit-157661" }