Tragjike, mbytet një 34-vjeçar në plazhin e Shëngjinit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 10-07-2020 Tragjike, mbytet një 34-vjeçar në plazhin e Shëngjinit Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme rreth orës 17:00 në Lezhë.

Mësohet se një 34-vjeçar nga Kosova është mbytur në plazhin e Shëngjinit, teksa ishte duke u larë. Trupi i tij është pikasur nga disa pushues të cilët kanë njoftuar policinë. I riu është transportuar në spitalin e Lezhës, por pa shenja jete.

Dyshohet se shtetasi nga Kosova ka pësuar arrest kardiak dhe prandaj është mbytur, por grupi hetimor po punon për të zbardhur këtë ngjarje të rëndë.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094499588012695
array(1) { ["section"]=> string(60) "tragjike-mbytet-nje-34-vjecar-ne-plazhin-e-shengjinit-213454" }