Tragjike, mbytet një grua në plazhin e Shëngjinit

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 15-07-2020 Tragjike, mbytet një grua në plazhin e Shëngjinit Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shëngjin.

Mësohet se shtetasja Sh.L., 71 vjeçe, nga Podujeva, Kosovë, është mbytur në plazhin e Shëngjinit, teksa ishe duke u larë.

Nuk dihet nëse e moshuara ka ndërruar jetë nga mbytja apo nga një problem me zemrën dhe më pas është mbytur.

Ky nuk është rasti i parë, por i 5-ti që një pushues/e mbytet në plazhet tona të Durrësit apo Shëngjinit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097730159759521
array(1) { ["section"]=> string(55) "tragjike-mbytet-nje-grua-ne-plazhin-e-shengjinit-213944" }