TRAGJIKE/ Ndërron jetë nga sëmundja e rëndë prezantuesja e njohur sportive (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 12:50 31-10-2020 TRAGJIKE/ Ndërron jetë nga sëmundja e rëndë prezantuesja e njohur sportive (FOTO)

Prezantuesja e njohur sportive në Turqi, Dilay Kemer ka ndërruaj jetë.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije familja e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Fatkeqësisht, ne e humbëm vajzën tonë të vetme, jetën tonë”, thuhet në njoftimin prekës.

Dilay Kemer, 32 vjeç ka qenë prezantuese sportive të Fenerbahce TV. Mediat e huaja bëjnë me dije se 32 vjeçarja vuante nga kanceri në gjak dhe se prej disa kohësh luftonte me sëmundjen, por nuk ka arriur të fitojë betejën.

1043120303_0_0_1201_650_1000x541_80_0_0_9ca38b983105eefe5f3a1404e86a46a1.jpgdilay-kemer_3640.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbi 20 mijë raste të reja me Covid-19 në ditë, Belgjika ashpërson masat
Vdes në moshën 90-vjeçare Sean Connery, aktori legjendar i filmave ‘James Bond’ »
Article Logic
Execution time: 0.011931896209717
array(1) { ["section"]=> string(85) "tragjike-nderron-jete-nga-semundja-e-rende-prezantuesja-e-njohur-sportive-foto-225907" }