Tragjike në Durrës, i riu hidhet nga kati i tetë i pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 22:30 13-02-2018 Tragjike në Durrës, i riu hidhet nga kati i tetë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhru mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 36-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Paraprakisht dyshohet se viktima me inicialet F.K është vetëhedhur nga kati i tetë i një pallati në lagjen nr.6 të qytetit.

Motivet dhe dinamika e plotë e gjarjes janë ende të paqarta. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merr në pyetje familjarët për të kuptuar më shumë rreth motiveve të veprimit ekstrem.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori Bujar Asqeriu ‘gozhdon’ Hervin Çulin: Teatri u la si lebrozë mes Tiranës, për ata që i kanë vënë syrin..
Shpërthim me tritol në banesë, hidhen në erë dyqanet e garazhi në Shkodër, policia në ndjekje të autorëve (Emri-Detaje) »
Article Logic
Execution time: 0.010773897171021
array(1) { ["section"]=> string(65) "tragjike-ne-durres-i-riu-hidhet-nga-kati-i-tete-i-pallatit-110167" }