Tragjike në Kukës, fëmija 10 vjeçar humb jetën duke luajtur në oborrin e shkollës, e zë porta e fushës së futbollit

Publikuar tek: aktualitet, më 20:18 28-05-2020 Tragjike në Kukës, fëmija 10 vjeçar humb jetën duke luajtur në oborrin e shkollës, e zë porta e fushës së futbollit Foto ilustruese

Një fëmijë 10 vjeçar raportohet se ka humbur jetën pasditen e sotme në qytetin e Hasit, në Kukës.

Sipas informacioneve paraprake, 10 vjeçari ka qenë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tij në oborrin e shkollës, kur një nga portat e fushës së futbollit e ka zënë sipër. I mituri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije, është dërguar me urgjencë në spital por fatkeqësisht nuk ka mundur të jetojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe shkaqet që çuan në vdekjen e të miturit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093669891357422
array(1) { ["section"]=> string(120) "tragjike-ne-kukes-femija-10-vjecar-humb-jeten-duke-luajtur-ne-oborrin-e-shkolles-e-ze-porta-e-fushes-se-futbollit-208194" }