TRAGJIKE në KURBIN/ Bie zjarr në shtëpi, humb jetën i mituri 2-vjeç (INFORMACIONI I POLICISË)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:31 17-01-2020 TRAGJIKE në KURBIN/ Bie zjarr në shtëpi, humb jetën i mituri 2-vjeç (INFORMACIONI I POLICISË) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sanxhak të Kurbinit ku si pasojë e flakëve ka mbetur i pajetë një i mitur vetëm, 2-vjeç.

Policia bën me dije se, sot rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambjentet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Në vendngjarje  grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071439743041992
array(1) { ["section"]=> string(96) "tragjike-ne-kurbin-bie-zjarr-ne-shtepi-humb-jeten-i-mituri-2-vjec-informacioni-i-policise-192372" }