Tragjike në SHBA, nëna vret dy vajzat binjake në gjumë e më pas vret edhe veten

Publikuar tek: bota, më 18:22 28-10-2020 Tragjike në SHBA, nëna vret dy vajzat binjake në gjumë e më pas vret edhe veten

Një ngjarje me një fund tragjik ka ndodhur në Washington të SHBA-së.

Një 55 vjeçare ka kryer aktin e rëndë të vrasjes së dy vajzave të saj binjake, ndërkohë që ato po flinin në gjumë.

Pasi ka vrarë binjaket 7-vjeçare, më pas edhe nëna e tyre Michele Boudreau Deegan ka vrarë veten. Sipas informacioneve për mediat ndërkombëtare, vrasja dhe vetëvrasja kanë ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje të kujdestarisë së vajzave.

Trupat e tyre u gjetën nga një fqinj, i cili thirri menjëherë policinë. Të afërmit e saj thonë se ajo i donte shumë fëmijët e saj, por kohet e fundit vuante edhe nga një sëmundje mendore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « COVID/ Shifra ALARMUESE në Itali, Britani dhe Poloni, rastet ditore kalojnë 20 MIJË, qindra të vdekur
E pabesueshme/ Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite »
Article Logic
Execution time: 0.013569116592407
array(1) { ["section"]=> string(85) "tragjike-ne-shba-nena-vret-dy-vajzat-binjake-ne-gjume-e-me-pas-vret-edhe-veten-225536" }