TRAGJIKE në SHBA, vdesin disa persona dhe humbasin 34 të tjerë nga zjarri (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:52 02-09-2019 TRAGJIKE në SHBA, vdesin disa persona dhe humbasin 34 të tjerë nga zjarri (FOTO) Zjarr në anijen amerikane

Një anije amerikane u përfshi nga flakët në bregun e Kalifornisë Jugore.

Nga shpërthimi i flakëve kanë humbur jetën disa pasagjerë kanë humbur jetën, ndërkohë 34 të tjerë llogariten si të zhdukur.

Efektivë të Rojes Bregdetare, helikoptarë dhe shumë barka shpëtimi kanë mbërritur në vendngjarje.

Anija u përfshi nga flakët në afërsi të ishullit Santa Cruz. Mjeti i transportit detar shërbente për të realizuar zhytje të thella nënujore.  

kaliforni.PNG
anije.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011405944824219
array(1) { ["section"]=> string(84) "tragjike-ne-shba-vdesin-disa-persona-dhe-humbasin-34-te-tjere-nga-zjarri-foto-177076" }