TRAGJIKE NË SHKODËR: Mbytet në lumë një 5-vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 12:47 13-01-2018 TRAGJIKE NË SHKODËR: Mbytet në lumë një 5-vjeçar

Ngjarje tragjike-Mbytet në lumin Kir një 5 vjeçar.

Vogëlushi ka mbërritur pa shenja jete në spitalin e Shkodrës. Identititeti i 5 vjeçarit nuk bëhet ende me dije dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja tragjike. Priten informacione të tjera në vijim...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dekorohet pas vdekjes Sokol Baraj, shkatërruesi i bandave të 97-ës, i biri mban fjalimin prekës: U la në harresë...
Ja KUSH janë 7 të plagosurit nga shpërthimi i tmerrit në Shkodër, objektivi BIZNESMENI Lul Kulla (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.01064395904541
array(1) { ["section"]=> string(54) "tragjike-ne-shkoder-mbytet-ne-lume-nje-5-vjecar-106425" }