Tragjike, nëna vdes ditën e funeralit të bashkëshortit, lë jetimë 2 binjakët

Publikuar tek: bota, më 20:34 01-09-2017 Tragjike, nëna vdes ditën e funeralit të bashkëshortit, lë jetimë 2 binjakët

2 binjakë Amerikanë kanë mbetur jetimë pasi në të njëjtën ditë që bëhej funerali i babait të tyre kanë humbur edhe të ëmën.

Babai i dy fëmijëve Javaughn Suckoo 26 vjeç u qëllua për vdekje në apartament në Florida të SHBA teksa po qëndronte së bashku me të bijën dy vjeçe.

3 ditë pas kësaj ngjarjeje tragjike, bashkëshortja solli në jetë 2 binjakët Lailah dhe Jevaughn J.

Ndërsa vetëm disa ditë më vonë pasi ajo solli në jetë 2 binjakët, teksa familja ishte mbledhur për funeralin e burrit mamaja e 2 binjakëve ndërron jetë duke i lënë fëmijët jetimë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kisha më e madhe në Houston nuk hap dyert për të prekurit nga uragani
Zjarr në konsullatën ruse, pas urdhrit të Trump për mbylljen e saj »
Article Logic
Execution time: 0.011976957321167
array(1) { ["section"]=> string(80) "tragjike-nena-vdes-diten-e-funeralit-te-bashkeshortit-le-jetime-2-binjaket-90899" }