Tragjike, politikani humb jetën në një park lojërash (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:29 24-10-2017 Tragjike, politikani humb jetën në një park lojërash (VIDEO)

Ka humbur jetën në formën më tragjike politikani i njohur nga Rusia, Sergej Popoviç.

Popoviç kishte shkuar në një park lojërash me djalin e tij të vogël. 54-vjeçari humbi jetën teksa u mundua të bënte një lëvizje akrobatike për të argëtuar të birin. Kjo lëvizje u bë shkak që Popoviç ra keq duke thyer shtyllën kurrizore.

Ambulanca mbërriti menjëherë në vendngjarje, por politikani kishte ndërruar jetë.

Popoviç ishte deputet i këshillit të qarkut Turukhanskiy që nga viti 2015 si dhe ishte përgjegjës për politikën ekonomike të rajonit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza martohet pa lejen e tij, babai vret veten live në facebook, lë dhe një mesazh të frikshëm
KUJDES: Bota në panik, pse po përfundon vera »
Article Logic
Execution time: 0.010810136795044
array(1) { ["section"]=> string(63) "tragjike-politikani-humb-jeten-ne-nje-park-lojerash-video-97059" }