TRAGJIKE/ Rrëzohet skena gjatë koncertit, vdes një fëmijë, plagosen 14 të tjerë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:06 27-05-2019 TRAGJIKE/ Rrëzohet skena gjatë koncertit, vdes një fëmijë, plagosen 14 të tjerë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku si pasojë e rrëzimit të një skene ka mbetur i vdekur një fëmijë dhe janë plagosur 14 të tjerë.

Sipas mediave kineze humbi jetën një fëmijë 13 vjeç , ndërsa 14 të tjerë, duke përfshirë pesë të rritur, u plagosën gjatë aksidentit të kapur nga kamerat e sigurisë.

Organizatori dëgjohet duke bërtitur, pak përpara se skena të bjerë në tokë. Edhe pse publiku nxitoi në vendngjarje, vdekja e vajzës ishte e pashmangshme. Dy nga 14 të plagosurit janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090069770812988
array(1) { ["section"]=> string(89) "tragjike-rrezohet-skena-gjate-koncertit-vdes-nje-femije-plagosen-14-te-tjere-video-165897" }