TRAGJIKE, shkel gazin në vend të frenave, babai aksidenton për vdekje vajzën e tij 7-vjeçare

Publikuar tek: bota, më 08:17 23-05-2019 TRAGJIKE, shkel gazin në vend të frenave, babai aksidenton për vdekje vajzën e tij 7-vjeçare

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Hatay të Turqisë, ku një burrë që po parkonte makinën në oborrin e shtëpisë ka aksidentuar për vdekje vajzën e tij.

Sipas mediave turke ngjarja e rëndë ndodhir pasi shtetasi me iniciale I.O. në vend që të shkelte frenat e makinës shkëli gazin duke shtypur kështu vajzën e tij 7 vjeçare.

Vogëlushja u dërgua mënjëherë në spital por nuk mundi t'i mijetonte plagëve të marra.

Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave tyë këtij aksidenti fatal.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031270980834961
array(1) { ["section"]=> string(97) "tragjike-shkel-gazin-ne-vend-te-frenave-babai-aksidenton-per-vdekje-vajzen-e-tij-7-vjecare-165370" }