TRAGJIKE: Tërmeti rrëzon helikopterin, vdesin 13 persona, mes tyre dhe fëmijë ( PUBLIKOHEN PAMJET E TMERRSHME)

Publikuar tek: bota, më 20:21 17-02-2018 TRAGJIKE: Tërmeti rrëzon helikopterin, vdesin 13 persona, mes tyre dhe fëmijë ( PUBLIKOHEN PAMJET E TMERRSHME)

Një helikopter i emergjencave civile është rrëzuar si pasojë e një tërmeti të ndodhur në Meksikë. 

Mësohet se helikopteri është rrëzuar teksa ulej, dhe kanë mbetur të vdekur 13 persona, mes tyre dhe 3 fëmijë.

Në helikopter ndodheshin zyrtarë të lartë, mes tyre dhe ministri i Brendshëm i Meksikës, por BBC raporton se ka mundur të shpëtojë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013154983520508
array(1) { ["section"]=> string(111) "tragjike-termeti-rrezon-helikopterin-vdesin-13-persona-mes-tyre-dhe-femije-publikohen-pamjet-e-tmerrshme-110605" }