TRAGJIKE/ Treni shtyp për vdekje të riun nga Kosova (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:44 25-11-2019 TRAGJIKE/ Treni shtyp për vdekje të riun nga Kosova (EMRI-FOTO) Foto ilustruese

Një 29-vjeçar nga Gjakova ka humbur tragjikisht jetën ditën e djeshme pasi u godit nga një tren në Zëingen të Zvicrës.

Viktima Martin Dodaj është goditur për vdekje nga një tren i linjës ndërkombëtare. Identiteti i tij është konfirmuar nga mediat zvicerane dhe më pas lajmi është përhapur dhe në mediat e Kosovës.

Familjarë dhe miq të tij kanë dërguar mesazhe pikëllimi për të riun. Mësohet se ai jetonte dhe punonte prej disa vitesh në Zvicër, por mbeten mister rrethanat e vdekjes së tij.
martin-1.jpg

78221798_2735037186552031_3193154527826018304_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014442920684814
array(1) { ["section"]=> string(67) "tragjike-treni-shtyp-per-vdekje-te-riun-nga-kosova-emri-foto-187208" }