Tragjike: Trupi i modeles 24-vjeçare gjendet i zhveshur brenda valixhes dhe me fytin e prerë

Publikuar tek: bota, më 19:46 28-07-2019 Tragjike: Trupi i modeles 24-vjeçare gjendet i zhveshur brenda valixhes dhe me fytin e prerë Modelja Ekaterina. K

Një modele ruse 24-vjeçare është gjetur e pajetë brenda në një valixhe në apartamentin e saj në Moskë.

Trupi i modeles Ekaterina K. ishte zhveshur dhe ishte qëlluar disa herë me thikë, njoftoi policia pas hetimeve paraprake. Autori i kishte prerë fytin, ndërsa hetimet janë përqëndruar te vrasja për shkak të xhelozisë.

Modelja e njohur, blogere dhe një studente e shkëlqyer, e cila kishte fituar shkollimin për mjekësi, ndiqej nga rreth 80 mijë persona në rrjetin social Instagram.

Sipas autoriteteve, modelja kishte vetëm pak muaj që ishte ndarë nga i dashuri i saj 35-vjeçar dhe ishte lidhur me një burrë të moshuar 52-vjeçar.

dfsdgsdfeherh.jpg

sdfgswbgwerhgh.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010246992111206
array(1) { ["section"]=> string(98) "tragjike-trupi-i-modeles-24-vjecare-gjendet-i-zhveshur-brenda-valixhes-dhe-me-fytin-e-prere-173617" }