TRAGJIKE/ Vdes marinari në Durrës, gjendet i pajetë në ujë (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:04 31-12-2019 TRAGJIKE/ Vdes marinari  në Durrës, gjendet i pajetë në ujë (EMRI-DETAJE) Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku një person ka ndërruar jetë në portin e Durrësit.

Sipas raportimeve paraprake, viktima ishte marinar i tragetit Adria dhe kishte origjinë greke.

Marinari që humbi jetën u identifikua si Dimitros Ntiros, 50 vjec, ndërsa sipas dyshimeve të para ai ka pësuar një arrest  kardiak dhe më pas ka rënë pa shenja jete në det.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pronarët e dyqaneve nuk i binden ligjit, sekuestrohen 347 fishekzjarre me fuqi të lartë shpërthyese: Procedohen 3 shtetas (E plotë)
‘Gëzuar me Xhepin dhe Besin’, Meta troket gotat me të birin dhe të atin (FOTO e fundit e 2019-ës) »
Article Logic
Execution time: 0.010654926300049
array(1) { ["section"]=> string(75) "tragjike-vdes-marinari-ne-durres-gjendet-i-pajete-ne-uje-emri-detaje-190866" }