TRAGJIKE/ Vdes një person në plazhin e Borshit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:13 10-08-2020 TRAGJIKE/ Vdes një person në plazhin e Borshit Ilustruese

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Borshit, ku një person me iniciale E.L, 85 vjeç ka humbur jetën.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës, ndërsa polciia ndodhet në vendngjarje për të hetuar mbi shkaqet e mbytjes.

Himarë/Informacion paraprak

Në plazhin e Borshit, shtetasi E. L., 85 vjeç, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak dhe si pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012929201126099
array(1) { ["section"]=> string(52) "tragjike-vdes-nje-person-ne-plazhin-e-borshit-216702" }