Tragjike, vdes vajza 4-vjeçare e aktores së njohur

Publikuar tek: bota, më 16:51 07-03-2018 Tragjike, vdes vajza 4-vjeçare e aktores së njohur

Një tragjedi ka ndodhur në familjen e aktores së njohur Ruthie Ann Miles.

Aktorja e njohur e serialit "The americans", ka humbur vajzën e saj 4-vjeçare, pasi një shofer e goditi në Nju Jork, teksa ishte duke kaluar rrugën me vazjën e saj, dhe djalin e mikeshës, i cili gjithashtu ndërroi jetë.

Aktorja është në pritje të fëmijës së dytë, dhe aktualisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë shoferi që i përplasi, ndodhet në spital, por nuk ka marrë plagë të rënda.

Vajza e saj Abigail dhe vogëlushi 1-vjeçar ndërruan jetë menjëherë, duke mos mundur tu rezistonin plagëve të marra.

Screenshot_15.jpg

Screenshot_14.jpg

-640-0-5a9ffbd3eae64.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013138055801392
array(1) { ["section"]=> string(56) "tragjike-vdes-vajza-4-vjecare-e-aktores-se-njohur-112509" }