TRAGJIKE/ Vetëvaret 28-vjeçari në Durrës (DETAJET E PARA)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 14-08-2020 TRAGJIKE/ Vetëvaret 28-vjeçari në Durrës (DETAJET E PARA) Ilustruese

Një ngjarje tragjike raportohet nga qyteti bregdetar i Durrësit ku një i ri i ka dhënë fund jetës.

Policia bën me dije se, sot më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç, banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Kujtojmë se edhe ditën e djeshme edhe një 29-vjeçar i prekur me COVID u hodh nga dritarja e spitalit Shefqet Ndroqi duke i dhënë fund jetës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078999996185303
array(1) { ["section"]=> string(61) "tragjike-vetevaret-28-vjecari-ne-durres-detajet-e-para-217103" }