TRAGJIKE/ Vetëvritet ushtari shqiptar në Afganistan

Publikuar tek: aktualitet, më 23:23 19-01-2021 TRAGJIKE/ Vetëvritet ushtari shqiptar në Afganistan Ilustruese

Një ushtar shqiptar me iniciale Xh.I, i dërguar me mision në Herat të Afganistanit ka vrarë veten mbrëmjen e sotme.

Lajmi është konfirmuar për Vizion Plus nga burime pranë Ministrisë së Mbrojtjes.

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku që ka çuar drejt këtij vendimi tragjik komandon shqiptar, ndërkohë që autoritetet kanë nisur menjëherë hetimet.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e Artan Santos, flet dëshmitari: Vrasësi më drejtoi armën edhe mua, polici u tremb dhe u fsheh pas pemës
Edi Rama “mbret” i rrjeteve sociale, Sali Berisha e ndjek “këmba-këmbës”, ja cilët janë politikanët shqiptarë me më shumë ndjekës dhe postime »
Article Logic
Execution time: 0.012478828430176
array(1) { ["section"]=> string(57) "tragjike-vetevritet-ushtari-shqiptar-ne-afganistan-235654" }