Trajleri përplaset me trafikndarësen në Tiranë-Durrës, trafik dhe radhë të gjata në të dy drejtimet e autostradës (Pamje nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:45 03-12-2020 Trajleri përplaset me trafikndarësen në Tiranë-Durrës, trafik dhe radhë të gjata në të dy drejtimet e autostradës (Pamje nga vendngjarja) Nga vendngjarja

Një trajler është aksidentuar pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës, duke shkaktuar trafik dhe radhë të gjata.

Nga përplasja e fortë fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale, kryesisht të kamionit që është përplasur me trafikndarësen. Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se trajleri është pëplasur me trafikndarësen dhe për pasojë në të dyja drejtimet e autostradës ka bllokim.

Radha e mjeteve si pasojë e aksidentit ka arritur në më shumë se 5 kilometra. Policia ndodhet në vendngjarje.

VIDEO: 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJIKE/ COVID-19 i merr jetën 37-vjeçarit nga Elbasani pa sëmundje bashkëshoqëruese
U merrnin para bizneseve që të mos u vendosnin gjobë, Gjykata e Posaçme nis gjyqin për tre zyrtarët e Tatimeve (EMRAT-Si u zbuluan) »
Article Logic
Execution time: 0.010657072067261
array(1) { ["section"]=> string(141) "trajleri-perplaset-me-trafikndaresen-ne-tirane-durres-trafik-dhe-radhe-te-gjata-ne-te-dy-drejtimet-e-autostrades-pamje-nga-vendngjarja-230010" }