Trajneri e bën zyrtare, BLEDI SHKËMBI i gatshëm për TIRANËN

Publikuar tek: sport, më 20:41 19-05-2018 Trajneri e bën zyrtare, BLEDI SHKËMBI i gatshëm për TIRANËN Bledi Shkëmbi

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Bledi Shkëmbi i ka dhënë fund aventurës së tij me ekipin e Lirisë.

Trajneri ka dhënë dorëheqjen nga klubi prizrenas, ashtu siç e kishte paralajmëruar më parë. Shkëmbi ka postuar një shkrim në rrjetet sociale, ku ka njoftuar se ka përfunduar marrëdhëniet me klubin e Lirisë. Shkëmbi ka falenderuar gjithë lojtarët dhe drejtuesit e klubit.

Për Shkëmbin u përfol se mund të drejtonte ekipin e Tiranës, ndërsa këto ditë do të jenë vendimtare për të vendosur të ardhmen e korçarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014355897903442
array(1) { ["section"]=> string(65) "trajneri-e-ben-zyrtare-bledi-shkembi-i-gatshem-per-tiranen-121400" }