Trajneri i kombëtares Panuçi feston 2 vjetorin e martesës, zbulohet vendi ekzotik ku po “arratiset” italiani

Publikuar tek: sport, më 21:04 02-12-2017 Trajneri i kombëtares Panuçi feston 2 vjetorin e martesës, zbulohet vendi ekzotik ku po “arratiset” italiani

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Kristian Panuçi ditën e sotme feston 2 vjetorin e martesës së tij.

Në këtë datë të veçantë për të, italiani bashkë me bashkëshorten e tij, Samanta kanë vendosur të ikin larg Italisë dhe të shkëputen për pak kohë nga futbolli.

Për ta festuar në mënyrë sa më speciale këtë datë të veçantë, çifti Panuçi ka vendosur të shkojë në një nga ishujt më ekzotik në botë, në Kanarie.

Në një foto të publikuar në rrejtet sociale, trajneri Panuçi dhe bashkëshortja e tij duken shumë të lumtur.

Më poshtë postimi: 

Screenshot_30.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022989988327026
array(1) { ["section"]=> string(112) "trajneri-i-kombetares-panuci-feston-2-vjetorin-e-marteses-zbulohet-vendi-ekzotik-ku-po-arratiset-italiani-101717" }