Trajneri i ri i kombëtares shqiptare është i fejuar, njihuni me bukuroshen që ka në krah Pannuci (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 14:40 19-07-2017 Trajneri i ri i kombëtares shqiptare është i fejuar, njihuni me bukuroshen që ka në krah Pannuci (FOTO)

Christian Panucci është tashmë zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare dhe duhet thënë, është tepër i pashëm.

Pannuci është i fejuar me një balerinë italiane e cila quhet Samanta Togni e cila nuk e fshehur eforinë për zgjedhjen e partnerit të saj në krye të kuqezinjve.

“E lumtur për ty. Ditë e bukur! Dita jote...”, ka shkruar Samanta simpatike në Instagram.

Kujtojmë se Pannuci më herët ka qenë i martuar me Isobel ndërsa prej disa muajsh është në krahët e balerinës.

Ajo që nuk dihet është nëse Samanta do shpërngulet në Shqipëri për t’i ndenjur pranë bashkëshortit të saj trajner.

 

d.jpg

pan.jpgpan1.jpg

paaaaaaaaaaa.png

panoooo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01817512512207
array(1) { ["section"]=> string(106) "trajneri-i-ri-i-kombetares-shqiptare-eshte-i-fejuar-njihuni-me-bukuroshen-qe-ka-ne-krah-pannuci-foto-86662" }