Trajneri i Romës i habit të gjithë: Kush nuk beson te përmbysja të qëndrojë në shtëpi

Publikuar tek: sport, më 06:09 28-04-2018 Trajneri i Romës i habit të gjithë: Kush nuk beson te përmbysja të qëndrojë në shtëpi Trajneri i Romës

Trajneri i Romës, Roma Eusebio Di Francesco, ka folur në një prononcim për mediat para ndeshjes së radhës në kampionat përballë Chievo.

Di Françesko  ka folur edhe për ndeshjen kthyese në “Olimpico” përballë Liverpool, për të cilën tha se ka ende shpresa. “Kush nuk beson tek përmbysja le të qendrojë në shtëpi. Një ndeshje me 70 mijë tifozë që do të na përkrahin dhe ne nuk do të luajmë futboll? Nuk dua të flas më shumë, sepse mërzitem.

Në fillim kemi Chievon dhe pastaj do të mendojmë për Liverpool. E njëjta pyetje më është bërë edhe përpara ndeshjes me Barcelonën, por e pamë se çfarë ndodhi”, përfundoi tekniku i Romës.Newsport.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035416126251221
array(1) { ["section"]=> string(91) "trajneri-i-romes-i-habit-te-gjithe-kush-nuk-beson-te-permbysja-te-qendroje-ne-shtepi-118623" }