Trajneri i “The Voice of Albania” bëhet baba për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 24-01-2017 Trajneri i “The Voice of Albania” bëhet baba për herë të parë

Ish-trajneri i “The Voice of Albania”, këngëtari i njohur Genc Salihu është bërë baba për herë të parë.

Prive.al bën me dije se bashkëshortja e tij Kaltrina Krasniqi ka sjellë në jetë një vajzë. Dyshja ka preferuar ta mbajë të fshehtë lajmin e bukur dhe nuk ka publikuar asgjë në rrjete sociale, por me siguri po fluturojnë nga gëzimi.

Kantautori i njohur dhe regjisorja jetojnë prej kohësh në një histori të bukur dashurie dhe vogëlushja e sapoardhur në jetë kurorëzoi dashurinë e tyre disavjeçare.

gtyuirty.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.074822902679443
array(1) { ["section"]=> string(65) "trajneri-i-the-voice-of-albania-behet-baba-per-here-te-pare-66538" }