Transferimi më I BUJSHËM i merkatos, Cristiano Ronaldo arratiset nga Torino

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:53 06-07-2018 Transferimi më I BUJSHËM i merkatos, Cristiano Ronaldo arratiset nga Torino Cristiano Ronaldo

Në një kohë kur ylli i Real Madrit, Cristiano Ronaldo pritet të trasferohet te kampionia në fuqi e Seria A, Juventus, ai ka zgjedhur t’i largohet për pak kohë vëmendjes mediatike.

Portugezi ka zgjedhur të nisë pushimet në Greqi, së bashku me të fejuarën e tij, Georgina Rodrigues dhe djalin e tij të madh Cristiano Jr. Pavarësisht se i ka shmangur zonat publike, nuk ka arritur të evitojë aparatët fotografikë të gazetarëve

Sakaq pritet edhe zyrtarizimi i kalimit të tij te Zonja e Vjetër.

kont-470x261.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035474061965942
array(1) { ["section"]=> string(81) "transferimi-me-i-bujshem-i-merkatos-cristiano-ronaldo-arratiset-nga-torino-127023" }