Transformimi i dukshëm i Enkelejd Alibeajt: Si ka ndryshuar zyrtari i PD-së (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:47 17-10-2016 Transformimi i dukshëm i Enkelejd Alibeajt: Si ka ndryshuar zyrtari i PD-së (FOTOT)

Kreu i Departamentit të Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj së fundmi është shfaqur shpesh nga selia blu në deklarata kundër Ramës e tahirit. Por krahas akuzave, ajo që ka rënë në sy dukshëm është pamja e zyrtarit të PD.

Që nga koha e fushatës, kur Alibeaj lakohej shpesh në media për veshjet e tij sportive dhe për të qenit elegant, pamja e demokratit ka ndryshuar shumë.

Aliebaj ka shtuar dukshëm në peshë por fushata e zgjedhjeve të përgjithshme është para dhe të gjithë e dimë sesa energji shpenzojnë politikanët gjatë kësaj periudhe.

Demokrati kësisoj, ka shpresë të arrijë formën e mëparshme fizike.

Foto: Si ishte

enekelid_me_karrigene_armandos_3765.jpg

1434922896ENKELEJD-ALIBEAJ-SINKRON_7-1.jpg

Foto: Si është

al.jpg

alibbbbbbbbbbb.jpg

aliabej.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047040939331055
array(1) { ["section"]=> string(86) "transformimi-i-dukshem-i-enkelejd-alibeajt-si-ka-ndryshuar-zyrtari-i-pd-se-fotot-56442" }