Transformohet Arilena Ara, nuk do e njihni me pamjen e re (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 15-01-2018 Transformohet Arilena Ara, nuk do e njihni me pamjen e re (FOTO)

Arilena Ara është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme. Kënga “Nëntori” u kthye në një hit ndërkombëtar.

Ndërsa së fundmi Arilena ka vendoasur të ndryshojë look. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë ashtu brune dhe të ëmbël dhe ndoshta askush nuk e kishte menduar se këngëtarja do trasnformohej në bjonde.

Në një foto të publikuar në Istagram, këngëtarja u tregon fansave ndryshimin drastik që ka bërë. 

Megjithatë, edhe me këtë transformim këngëtarja duket mjaft tërheqëse.

arilena.PNG

 

ar.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010416030883789
array(1) { ["section"]=> string(68) "transformohet-arilena-ara-nuk-do-e-njihni-me-pamjen-e-re-foto-106578" }