Transportonin lëndë drusore pa leje, arrestohen dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 10:26 07-08-2015 Transportonin lëndë drusore pa leje, arrestohen dy persona

Policia e Shijakut ka arrestuar dy persona për transportim të jashtëligjshëm të lëndëve drusore.

Të arrestuarit janë Florjan Bushi, 27 vjeç dhe Bardhok Cuni, 34 vjeç. Ata u ndaluan nga policia teksa transportonin lëndë drusore me një kamion. Sipas policisë druri është prerë në pyllin e Ishmit. Nuk dihet ende nëse të arrestuarit e kanë prerë vetë lëndën drusore apo ka patur edhe persona të tjerë të përfshirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raporti sekret i italianëve: Në Tepelenë ka mijëra parcela hashashi
Spiegel: Reportazh për tre emigrantët shqiptarë që u kthyen biznesmenë në Atdhe (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012428998947144
array(1) { ["section"]=> string(63) "transportonin-lende-drusore-pa-leje-arrestohen-dy-persona-17925" }