Transportonte dy valixhe me drogë, arrestohet 23-vjeçari shqiptar në portin grek

Publikuar tek: aktualitet, më 09:35 08-01-2019 Transportonte dy valixhe me drogë, arrestohet 23-vjeçari shqiptar në portin grek

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar teksa po transportonte 8 kilogram kanabis.

23-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u kap në portin e Mitilenës, duke tentuar që të futej në linjën e trageteve për në Pire me dy valixhe.

Në mometin që shqiptari e kuptoi që do të kontrollohej nga autoritetet, la çantat dhe tentoi që të largohej, por u kap në kohë nga forcat doganore.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shiste drogë të rrezikshme me Facebook dhe Instagram, arrestohet i riu shqiptar
Bora dhe akulli pushton Korçën, termometri shënon sot -14 gradë »
Article Logic
Execution time: 0.012511014938354
array(1) { ["section"]=> string(86) "transportonte-dy-valixhe-me-droge-arrestohet-23-vjecari-shqiptar-ne-portin-grek-147917" }