Trashëgimtari i ish-kapitenit feston ditëlindjen e parë, dedikim special i Lorik Canës për Boikenin e vogël

Publikuar tek: sport, më 09:44 24-09-2016 Trashëgimtari i ish-kapitenit feston ditëlindjen e parë, dedikim special i Lorik Canës për Boikenin e vogël

Për Lorik Canën dhe familjen e tij, dita e djeshme ka qenë speciale. Djali i ish-kapitenit të Kombëtares ka festuar dje 1-vjetorin e lindjes.

Lorik Cana ka postuar një foto në Instagram së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tij, Boikenin e vogël, ndërsa urimi për trashëgimtarin e tij nga ish-kapiteni ishte: 1 vjetori i djalit im sot, je kuptimi i jetës ime dhe pasuria që Allahu më ka fa!!! Të dua Boiken!!!

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068249702453613
array(1) { ["section"]=> string(112) "trashegimtari-i-ish-kapitenit-feston-ditelindjen-e-pare-dedikim-special-i-lorik-canes-per-boikenin-e-vogel-53957" }