Trazira në familjen mbretërore, pak para dasmës vjen PARALAJMËRIMI i madh: Je ende në kohë, Meghan Markle po luan rolin e…

Publikuar tek: bota, më 15:54 03-05-2018 Trazira në familjen mbretërore, pak para dasmës vjen PARALAJMËRIMI i madh: Je ende në kohë, Meghan Markle po luan rolin e… Meghan Markle dhe Princ Harry

Familja mbretërore e Anglisë është përballur me një situatë aspak të këndshme ditët e fundit.

Teksa janë duke u përgatitur për detajet më të fundit të dasmës, vëllai i Meghan Markle i ka dërguar një letër princit Harry, raportojnë mediat britanike. Vëllai i aktores, Tomas në letrën e dërguar familjes mbretërore nuk i ka kursyer aspak fyerjet për Meghan, duke paralajmëruar princin se Meghan po shtiret.

Je ende në kohë”, kështu e ka nisur letrën vëllai i i Meghan, teksa më poshtë shton: Meghan Markle” nuk është absolutisht femra e duhur për ju. Jam shumë konfuz se përse ju nuk shihni Meganin e vërtetë që sheh gjithë bota. Por 51-vjeçari nga Oregoni i SHBA-ve nuk mjaftohet me kaq. Ai ankohet se babai i tyre u zhyt në borxhe të mëdha vetëm për të mbështetur Meganin në ëndrrën e saj për aktrim dhe ende sot vuajnë financiarisht. Tomas thotë se as ai dhe as babai i tij nuk janë ftuar në dasmë.

“Çfarë lloj njeriu do ta zhyste babain e saj në borxhe deri në faliment dhe më pas do ta harronte totalisht?” por ai e mbyll letrën për princin me fjalët: “Gjithsesi Meghan është ende motra ime. Është familja ime. Ndaj çfarëdo që ajo të bëjë, të më harrojë mua apo familjen, prapë mbetet familja. Sipas të vëllait, qëllimi i Meghan është vetëm një: të portretizojë veten në mënyrë krejt false, si princesha Diana e re. “Ajo po luan rolin e saj më të madh të jetës, atë të Dianës. Dianën e adhuronin në të gjithë botën dhe për arsyet e duhura por Meghan nuk është Diana”

Ende nuk ka asnjë reagim nga familja mbretërore në lidhje me këtë çështje.

auto_megan15253389391525338954.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012164115905762
array(1) { ["section"]=> string(125) "trazira-ne-familjen-mbreterore-pak-para-dasmes-vjen-paralajmerimi-i-madh-je-ende-ne-kohe-meghan-markle-po-luan-rolin-e-119324" }