Tre deputetë dhe një kryebashkiak në ikje, të dënuar me mbi 10 vite burg në Itali

Publikuar tek: barometri, më 08:42 20-01-2017 Tre deputetë dhe një kryebashkiak në ikje, të dënuar me mbi 10 vite burg në Itali

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027123928070068
array(1) { ["section"]=> string(86) "tre-deputete-dhe-nje-kryebashkiak-ne-ikje-te-denuar-me-mbi-10-vite-burg-ne-itali-66095" }