Tre ekipe italiane në luftë për mbrojtësin e kombëtares Hysaj

Publikuar tek: aktualitet, më 15:57 14-06-2015 Tre ekipe italiane në luftë për mbrojtësin e kombëtares Hysaj

Napoli e kërkon me ngulm mbrojtësin e Empolit, shqiptarin Elseid Hysaj , por duket nuk është ekipi i vetëm në garë.

Synimet për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, i kanë bërë të qarta edhe ekipi i Lazio-s dhe Fiorentina-s.

Shkodrani 21 vjeçar ka gjithsej 14 paraqitje me kombëtaren. Ai është vlerësuar shumë për aftësitë e tij në mbrojtje. Në luftë për Hysajn, tashmë janë 3 ekipe italiane, Lazio, Fiorentina dhe Napoli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtonin të dehur dhe pa patentë automjetet, arrestohen 9 persona
I riu hidhet nga lartësia e lokalit për në det, por është në gjendje të rëndë. Ngjarja në Shëngjin »
Article Logic
Execution time: 0.011951208114624
array(1) { ["section"]=> string(67) "tre-ekipe-italiane-ne-lufte-per-mbrojtesin-e-kombetares-hysaj-13556" }