‘Tre gjëra na kanë mbetur nga parajsa’, Topalli prezanton nipin dhe tregon momentin më të bukur të ditës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 28-04-2020 ‘Tre gjëra na kanë mbetur nga parajsa’, Topalli prezanton nipin dhe tregon momentin më të bukur të ditës

Ish-kryepalamentarja Jozefina Topalli ka publikuar pak më parë një foto të nipit të saj Nikola nga oborri i shtëpisë në Shkodër.

Ajo e cilëson buzëqeshjen e nipit momentin më të bukur të ditës, veçanërisht në këtë kohë të vështirë nga Covid-19.

Topalli nuk ka nguruar të citojë edhe një thënie të Dante Alighieri, i cili thotë se nga parajasa kanë mbetur vëtëm yjet, lulet dhe parajsa.

‘Tre gjëra na kane mbetur nga parajsa: yjet, lulet dhe femijet.” thoshte Dante Alighieri.

Bizeqeshja e ketij djalit te vogel ( Nikolas) ketu poshte eshte momenti me i bukur i dites, cdo dite.. sidomos ne kete kohe eksperimenti social unik ne historine tone planetare’, shkruan ish-kryeparlamentarja.

94582182_2864245666958152_5580531199027183616_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009613037109375
array(1) { ["section"]=> string(108) "tre-gjera-na-kane-mbetur-nga-parajsa-topalli-prezanton-nipin-dhe-tregon-momentin-me-te-bukur-te-dites-204345" }