Tre gra sulmojnë një tjetër në mes të rrugës

Publikuar tek: bota, më 14:53 07-06-2017 Tre gra sulmojnë një tjetër në mes të rrugës

Tre gra sulmojnë me thikë një tjetër në mes të rrugës. Ngjarja ka ndodhur në lindje të Londrës.

 30-vjeçarja e sulmuar ka marrë disa plagë në trup.  Ajo u sulmua në Hermon Hill, Wanstead, rrugës për në punë në Diamonds nursery, transmeton express.co.uk.

30 vjeçarja është dërguar në një spital në lindje të Londrës dhe është jashtë rrezikut për jetë, bën me dije policia metropolitane.

Londra është prekur nga sulmet terroriste dhe tashmë është përhapur panik mes qytetarëve./Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi terrorist në Londër, shkon në 8 numri i viktimave
Arabia dhe Emiratet kanë tre kushte për Katarin që të heqin embargon tregtare »
Article Logic
Execution time: 0.011394023895264
array(1) { ["section"]=> string(50) "tre-gra-sulmojne-nje-tjeter-ne-mes-te-rruges-81591" }