Tre makina përplasen në Elbasan, plagoset shoferja 26-vjeçare

Publikuar tek: aktualitet, më 20:44 28-01-2018 Tre makina përplasen në Elbasan, plagoset shoferja 26-vjeçare

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme pranë Metalurgjikut në qytetin e Elbasanit.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë është plagosur drejtuesja e një nga makinave, 26-vjeçarja me inicialet M.H.

Njoftimi i Policisë

Më datë datë 28.01.2018 në aksin rrugor Elbasan- Metalurgjik janë përplasur tre automjete.

Si pasojë është dëmtuar shtetasja M.H drejtuesje e mjetit me targa AA 132 SR, 26 vjeçe, banuese në Elbasan. E cila është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin kirurgjik  Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Java nis me mot të mirë, parashikimi për nesër
Tiranë, 47-vjeçari gjendet nudo dhe i pajetë në tualetë, dyshimet e policisë »
Article Logic
Execution time: 0.010342836380005
array(1) { ["section"]=> string(67) "tre-makina-perplasen-ne-elbasan-plagoset-shoferja-26-vjecare-108275" }