Tre mësues në Vaun e Dejës rezultojnë pozitivë me koronavirus

Publikuar tek: aktualitet, më 15:58 18-09-2020 Tre mësues në Vaun e Dejës rezultojnë pozitivë me koronavirus

Ndërkohë që pritet azhornimi i shifrave më të fundit përsa i përket situatës së Covid-19 ne vendin tonë, burime bëjnë me dije se në Vaun e dejës tre mësues kanë rezultuar pozitivë.

Ata janë zëvendësuar nga kolegët e tyre dhe puna në shkollë vijon normalisht.

Me fillimin e shkollës në 14 shtator, ka pasur raste të shumta infektimesh në shkolla, kopshte dhe çerdhe.

Ndërkohë në Berat janë konfirmuar pozitivë një punonjës burgu dhe dy edukatore kopshti.  

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012633800506592
array(1) { ["section"]=> string(68) "tre-mesues-ne-vaun-e-dejes-rezultojne-pozitive-me-koronavirus-220837" }