“Tre musketjerët” në Sheshin Skënderbej, Veliaj dhe bashkëshortja e tij në shërbim të qytetarëve (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:11 12-06-2017 “Tre musketjerët” në Sheshin Skënderbej, Veliaj dhe bashkëshortja e tij në shërbim të qytetarëve (FOTOT)

Për dy netë rresht “Tre musketjerët”, grupi i tre këngëtarëve, Redon Makashi, Elton Deda dhe Aleksandër Gjoka, kanë dhënë shfaqje për të gjithë qytetarët e kryeqytetit.

Po ashtu dhe Kryebashkiaku Erion Veliaj me bashkëshorten Ajola Xoxa nuk kanë munguar, duke qëndruar pranë qytetarëve. Në këto foto të publikuara nga newsbomb.al Veliaj me bashkëshorten shihen mes miqsh, të buzëqeshur dhe duke bërë foto me fansat e tyre.  Ajola ngjan shumë elegante dhe e buzëqeshur krah bashkëshortit./Newsbomb.al/

19125107_2033226573574535_588553093_o.jpg19141461_2033226673574525_446522169_n_copy.jpg19113189_2033226666907859_700361351_n_copy.jpg19113121_2033226656907860_1700152640_n_copy.jpg19104974_2033226576907868_1248093800_o.jpg19096183_2033226626907863_1043769755_o.jpg19126280_2033226616907864_1462273821_o.jpg19125183_2033226653574527_1466119621_o_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12648606300354
array(1) { ["section"]=> string(104) "tre-muketjeret-ne-sheshin-skenderbej-veliaj-dhe-bashkeshortja-e-tij-ne-sherbim-te-qytetareve-fotot-82124" }