“Tre musketjeret" e skenës shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 25-01-2015 “Tre musketjeret

Njëra është regjizore, njëra është prezantuese dhe tjetra është simbol i bukurisë shqiptare. Përveç skenës dhe jetës publike, këto vajza duket se i  bashkon edhe një miqësi e fortë.

Vera Grabocka, Alketa Vejsiu dhe Valbona Selimllari shfaqen sërish në krah të njëra-tjetrës si tre musketjere të vërteta. Regjizorja ka postuar këtë foto në  në “instagram” duke i uruar ndjekësve të saj, një fundjavë të bukur.

Kjo e dielë i ka bërë bashkë vajzat të cilat, duket se po e shijojnë shumë drekën në shoqërinë e njëra- tjetrës… Dhe jo vetëm në fakt… Mes tyre janë edhe dy meshkuj sharmantë Robert Aliaj dhe Ilir Abdyli

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12860488891602
array(1) { ["section"]=> string(39) "tre-muskutjeret-e-skenes-shqiptare-1438" }