Tre persona dhunojnë barbarisht 49-vjeçarin, shpallen në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 18:53 14-03-2018 Tre persona dhunojnë barbarisht 49-vjeçarin, shpallen në kërkim

Tre persona kanë goditur me sende të forta një 49 vjeçar në qytetin e Gjirokastrës. Paraprakisht thuhet se tre persona janë denoncuar për dhunën e ushtruar ndaj shtetasit me iniciale A.M në lagjen “Gërhot”.

Policia thotë se shtetasit Z.I., Sh.I., dhe S.I., vjeç, 32, 47 e 34, banues në Gjirokastër, janë autorët e dyshuar të dhunës.

Motivet e konfliktit nuk bëhen me dije, ndërsa çështja po hetohet nga organi i akuzës në Gjirokastër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E vranë me thikë në Islandë, familja e të riut shqiptar kërkon dëmshpërblim nga autori
E RËNDË: Po kulloste bagëtitë, 14 vjeçari goditet nga rrufeja »
Article Logic
Execution time: 0.012747049331665
array(1) { ["section"]=> string(69) "tre-persona-dhunojne-barbarisht-49-vjecarin-shpallen-ne-kerkim-113266" }