Tre persona qëllojnë për vdekje me thikë pronarin e biznesit në mes të Durrësit (Foto-Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 11-04-2017 Tre persona qëllojnë për vdekje me thikë pronarin e biznesit në mes të Durrësit (Foto-Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Nr.3 të qytetit të Durrësit ku një person ka humbur jetën pasi është qëlluar me thikë.

Mësohet se 3 persona e kanë sulmuar pronarin e një picerie pas një konflikti të nisur për çështjen e qirasë. Pasi e kanë qëlluar me thikë tre autorët janë larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Ndërsa pronari i biznesit, A.Arapi, rreth 60 vjeç, ka ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve të shkaktuara nga goditjet me thikë.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendgjarje dhe janë vënë në kërkim të autorëve tashmë të identifikuar si banorë të pallatit ku ndodhej piceria.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati i tretë ndaj Brahimajt / I shpuan gomat e makinës, më pas i vendosën tritolin
U akuzua se vrau babain, Jurgen Kurti i përfshirë dhe në vrasjen e pronarit të marketit në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.011492013931274
array(1) { ["section"]=> string(96) "tre-persona-qellojne-per-vdekje-me-thike-pronarin-e-biznesit-ne-mes-te-durresit-foto-video-74861" }