Tre persona të bllokuar në makinë nga moti i keq, dëbora paralizon veriun

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 05-01-2017 Tre persona të bllokuar në makinë nga moti i keq, dëbora paralizon veriun

Tre persona kanë mbetur të bllokuar brenda një automjeti në aksin rrugor Fushë Arrëz – Kukës.

Ky segment është një prej akseve më të rrezikshëm për shkak të rreshjeve të dëborës dhe këshillohet të shmanget së bashku me akset e tjera të Fushë Arrëzit dhe segmentin Qafë Mali -Barjam Curri.

Në ndihmë të tre personave mësohet se janë nisur ekipet e ndihmës. Të gjitha rrugët rurale në Pukë janë bllokuar për shkak të dëborës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet maniaku, ja si e ngacmoi me organin gjenital të renë në stacion
Vdekja e prokurorit të dosjeve të “nxehta”, dyshime se u helmua qëllimisht »
Article Logic
Execution time: 0.013240098953247
array(1) { ["section"]=> string(78) "tre-persona-te-bllokuar-ne-makine-nga-moti-i-keq-debora-paralizon-veriun-64670" }