Tre persona të rëndësishëm të TV Klan kanë ditëlindjen sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 21-03-2017 Tre persona të rëndësishëm të TV Klan kanë ditëlindjen sot

Tre personazhet më të njohur të TV Klan kanë ditëlindjen sot dhe janë pikërisht moderatori Ermal Mamaqi, producentja Vera Graboska dhe skenaristi Pandi Laço.

Një ditë e rëndësishme për tre persona të rëndësishëm dhe të njohur publikisht. Ata kanë marrë urime të shumta nga familjarë, shok e miq virtualë.

 

 vera4_1472899301-1038545.jpgmaxresdefault.jpg

 ermal.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkëlqeu në natën e parë të “Big Brother”, sa euro kushton fustani i Arbana Osmanit
Rrëfehet për herë të parë Ajsi Xhaxhaj e "Kripmjaltëzave": 5 vite e abuzuar seksualisht. Më vranë ëndrrat dhe fëmijërinë »
Article Logic
Execution time: 0.013286828994751
array(1) { ["section"]=> string(64) "tre-persona-te-rendesishem-te-tv-klan-kane-ditelindjen-sot-72692" }