Tre pozicionet superseksi të Çiljetës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:54 25-08-2015 Tre pozicionet superseksi të Çiljetës

Pushime në fund të sezonit turistik. Këtë ka zgjedhur Çiljeta për këtë verë, e cila ka qenë tepër e ngarkuar për këngëtaren, sidomos me përgatitjet për videoklipin e publikuar pak ditë më parë me Noizy-in, i quajtur “Gangsta Love”.

Në foton e publikuar nga vet Çiljeta në instagram, këngëtarja nuk i ka evituar pozicionet seksi për fansat e saj.

Ngjitur me foton ajo shkruan: “Plazhiste në fund sezoni. Dhe pse gjithmonë më ka pëlqyer plazhi pa njerëz shumë.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024863958358765
array(1) { ["section"]=> string(43) "tre-pozicionet-superseksi-te-ciljetes-19166" }