Tre raste të reja me Covid në Gjirokastër, mes tyre një nxënës dhe një efektive policie

Publikuar tek: aktualitet, më 10:46 28-09-2020 Tre raste të reja me Covid në Gjirokastër, mes tyre një nxënës dhe një efektive policie

Tre raste të reja kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në Gjirokastër.

Raportohet se mes të infektuarve ëshë një nxënës dhe një efektive policie.

Kujtojmë se numri total të infektuarve në vendin tonë është 13153, ndërsa numri i viktimave deri më sot ka shkuar në 375.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011507987976074
array(1) { ["section"]=> string(93) "tre-raste-te-reja-me-covid-ne-gjirokaster-mes-tyre-nje-nxenes-dhe-nje-efektive-policie-221921" }