Tre rebelët e Partisë Socialiste, si pritën Blushi, Hafizi dhe Kopliku që situata të qetësohej në Kuvend

Publikuar tek: politike, më 13:07 26-02-2016 Tre rebelët e Partisë Socialiste, si pritën Blushi, Hafizi dhe Kopliku që situata të qetësohej në Kuvend

Ben Blushi, Mimoza Hafizi dhe Namik Kopliku, fare mirë mund të quhen rebelët e PS-së. Rebelë sepse janë ata që po kundërshtojnë fuqimisht Edi Ramën dhe që kërkojnë zgjedhje brenda partisë. Atyre u janë bashkuar edhe figura të tjera të rëndësishme të PS-së si deputetja Arta Dade, socialistët Rexhep Mejdani, Ndre Legisi etj.

Ky është një moment i veçantë mes Blushit, Hafizit dhe Koplikut që tregon pikërisht pritjen e tyre në oborrin e Parlamentit, deri në qetësimin e situatës brenda Kuvendit, pasi deputetët e opozitës qëlluan me vezë ditën e djeshme në drejtim të kryeministrit Rama.

Të tre rebelët duken të qetë, madje shumë të qeshur por më shumë se kaq duken që merren vesh mirë…

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083980560302734
array(1) { ["section"]=> string(108) "tre-rebelet-e-partise-socialiste-si-priten-blushi-hafizi-dhe-kopliku-qe-situata-te-qetesohej-ne-kuvend-33598" }